Medis yra viena iš seniausių pasaulyje statybinių medžiagų ir siūlo ištisoms kartoms neprilygstamą šilumą ir jaukumą.

Gamybos procesas

 

   Čia rasite trumpą mūsų gamybos pristatymą. 

 

Skydinio namo elementai - lauko bei vidaus sienų, perdangos ir stogo elementus - gaminame uždarose gamyklos patalpose, todėl gamybos proceso, kokybės ir projekto įgyvendinimo terminų neįtakoja blogos oro sąlygos, neigiamas atmosferos poveikis ir sezoniškumas. Vykdome pilną ir nuolatinę gamybos proceso kontrolę - nuo brėžinių iki pagaminto skydo geometrijos.

     


     

Karkasas - svarbiausias namo struktūros elementas, nuo kurio priklauso pastato ilgaamžiškumas, stiprumas ir patvarumas. Konstruktyvines namo dalis gaminame tik džiovintos iki 15% ± 3% drėgnumo, obliuotos ir pagal stiprį graduotos medienos. Skydus gaminame specializuota gamybos linija, todėl pasiekiame maksimalų karkaso suspaudimą ir tikslią skydo geometriją.

    
     

Skydų sudėtis - vienos ar dviejų kamerų konstrukcija, apšiltinimo sluoksnio storis, t.y. kokios šiluminės varžos bus sienų, perdangos ir stogo skydai, kokias medžiagas naudosime gamyboje, koks bus skydo užbaigtumas gamykloje - visuomet deriname su klientu. Pagal Jūsų pateiktą ir suderintą elektros projektą skyduose pravedame elektros instaliaciniai vamzdeliai, paruošiame vietos instaliacinėms dėžutėms.

   

Skydus galime gaminti iki 3 m aukščio ir iki 11 m ilgio.

   

Jums pageidaujant į pagamintus skydinio namo elementus sumontuosime langus.

    

     

Pagamintus skydus transportuojame į gatavos produkcijos sandėlį, kuriame produkciją pakrauname į sunkvežimius.

 

Vidutinio dydžio - apie 150 kv.m. skydino namo elementų gamybos procesas trunka iki 3 savaičių.

Skydinio namo elementus statybos aikštelėje sumontuosime per 3-5 dienas.

   

   

Kiek tai kainuoja?

Kaina priklauso nuo daugybės faktorių - projekto, energinės naudinngumo klasės, pasirinkto konstruktyvo, gamyboje naudojamų medžiagų, skydų užbaigtumo  ir pan. Todėl mes pagal Jūsų projektą ir pasirinktus konstruktyvinius sprendimus suskaičiuosime kainą individualiai.