Medis yra viena iš seniausių pasaulyje statybinių medžiagų ir siūlo ištisoms kartoms neprilygstamą šilumą ir jaukumą.

Gamybos procesas

 

   Čia rasite trumpą mūsų gamybos pristatymą. 

 

   Čia rasite trumpą mūsų montavimo pristatymą. 

 

 

Skydinio namo elementai - lauko bei vidaus sienų, perdangos ir stogo elementus - gaminame uždarose gamyklos patalpose, todėl gamybos proceso, kokybės ir projekto įgyvendinimo terminų neįtakoja blogos oro sąlygos, neigiamas atmosferos poveikis ir sezoniškumas. Vykdome pilną ir nuolatinę gamybos proceso kontrolę - nuo brėžinių iki pagaminto skydo geometrijos.

   

     


     

Karkasas - svarbiausias namo struktūros elementas, nuo kurio priklauso pastato ilgaamžiškumas, stiprumas ir patvarumas. Konstruktyvines namo dalis gaminame tik džiovintos iki 15% ± 3% drėgnumo, obliuotos ir pagal stiprį graduotos medienos. Skydus gaminame specializuota gamybos linija, todėl pasiekiame maksimalų karkaso suspaudimą ir tikslią skydo geometriją.

     

     

     
     

Skydų sudėtis - vienos ar dviejų kamerų konstrukcija, apšiltinimo sluoksnio storis, t.y. kokios šiluminės varžos bus sienų, perdangos ir stogo skydai, kokias medžiagas naudosime gamyboje, koks bus skydo užbaigtumas gamykloje - visuomet deriname su klientu. Pagal Jūsų pateiktą ir suderintą elektros projektą skyduose pravedame elektros instaliaciniai vamzdeliai, paruošiame vietos instaliacinėms dėžutėms.

   

Skydus galime gaminti iki 3 m aukščio ir iki 11 m ilgio.

   

Jums pageidaujant į pagamintus skydinio namo elementus sumontuosime langus.

    

     

Pagamintus skydus transportuojame į gatavos produkcijos sandėlį, kuriame produkciją pakrauname į sunkvežimius.

 

Vidutinio dydžio - apie 150 kv.m. skydino namo elementų gamybos procesas trunka iki 3 savaičių.

Skydinio namo elementus statybos aikštelėje sumontuosime per 3-5 dienas.

   

   

Kiek tai kainuoja?

Kaina priklauso nuo daugybės faktorių - projekto, energinės naudingumo klasės, pasirinkto konstruktyvo, gamyboje naudojamų medžiagų, skydų užbaigtumo  ir pan. Todėl mes pagal Jūsų projektą ir pasirinktus konstruktyvinius sprendimus suskaičiuosime kainą individualiai.