Mes užtikriname, kad namo statybos procesas Jums nekels rūpesčių.

Privatumo politika

 
Mūsų įmonės interneto svetainės privatumo politika

1. Bendrosios nuostatos
Šioje mūsų internetinės svetainės politikoje pateikiama informacija apie duomenis, naudojamus įmonės interneto svetainėje www.jusunamas.lt .
Lietuvos ir Vokietijos UAB JŪSŲ NAMAS, įmonės kodas 110681480, adresas Vokės g. 20, Lentvaris, Trakų raj., LT-25124. Mums rašyti galite aukščiau nurodytu adresu arba el. paštu info@jusunamas.lt ir kitais el.pašto adresais, kuriuos rasite šios svetainės kontaktų skiltyje.
Lietuvos ir Vokietijos UAB JŪSŲ NAMAS tvarko internetinę svetainę www.jusunamas.lt, su identiško turinio nukreipimu į www.jusunamas.eu, www.jusunamas.com . Gerbiame jūsų privatumą ir šiomis taisyklėmis įsipareigojame užtikrinti Jūsų asmens duomenų apsaugą - Jūsų el.pašto adresą, vardą, pavardę ir kitus duomenis, kuriuos Jūs mums pateiksite siųsdami el. laišką.


2. Sutikimas/nesutikimas su slapukais
Svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies") - nedideli tekstiniai failai, kuriuos Jūsų interneto naršyklė patalpina Jūsų kompiuteryje, planšetėje arba išmaniajame įrenginyje. Svetainėje taip pat yra naudojami „Google Analytics" slapukai. Pirmą kartą prisijungus prie mūsų svetainės Jums bus pateikta lentelė, prašanti sutikti (mygtukas „Sutinku") arba nesutikti (mygtukas „Nesutinku") su svetainėje naudojamų slapukų įrašymu. Sutikus su „Google analytics" slapukais, Jūsų apsilankymas bus įtrauktas į puslapio lankymosi statistiką. Nesutikimas su slapuku reiškia, kad Jūsų apsilankymas nebus įtrauktas į puslapio lankymosi statistiką. Nesutikimas neturės jokio poveikio Jūsų apsilankymui puslapyje. „Google Analytics" - Google teikiamą svetainių analizės paslaugą - kiekvieno apsilankymo metu Jūs esate atpažįstamas kaip nuolatinis svetainės lankytojas. Surinkta informacija yra naudojama, kad galėtume vykdyti statistinę svetainės analizę ir tobulinti svetainės turinį. „Google Analytics" slapukų pagalba gali būti renkama anoniminė, statistinė informacija apie Jūsų apsilankymą puslapyje: slapuko ID, data, atidaryti puslapiai, naršymo trukmė, naudojama naršyklė, įrenginio tipas, miestas, šalis, kalba ir visa kita informacija, kurią Jūs pateikėte savo naudojamoje naršyklėje.
Plačiau apie „Google Analytics" ir informaciją, kurią šie įrankiai leidžia rinkti, galite sužinoti čia: https://support.google.com/analytics/answer/6004245?hl=lt.

3. Renkamų duomenų būdas, tipai ir tikslai
Jūsų asmens duomenis naudosime atsakydami į gautus laiškus, susisiekdami su Jumis telefonu, jei jį nurodėte, taip išreikšdami sutikimą, kad paskambintume Jums pasitikslinti dėl gautos užklausos. Šių duomenų nenaudosime tiesioginės rinkodaros tikslais - siūlydami prekes ar paslaugas, dėl kurių Jūs nesikreipėt (tokiems veiksmams atlikti prašysime aiškiai išreikšto Jūsų sutikimo).

4. Duomenų perdavimas tretiesiems asmenims
Duomenis apie Jūsų apsilankymą svetainėje gali peržiūrėti mūsų įmonės darbuotojai bei šias svetainės priežiūros paslaugas teikiantys subjektai, atsakingi už interneto svetainės tobulinimą ir priežiūrą. Ši informacija be atskiro Jūsų sutikimo nebus perduota tretiesiems asmenims, išskyrus įstatymų numatytus atvejus, kai toks pateikimas yra būtinas (pvz., teisėsaugos institucijoms, teismui).

5. Jūsų teisės
Jūs turite teisę: susipažinti su Jūsų apsilankymo www.jusunamas.lt duomenimis; atšaukti duotą sutikimą slapukams; reikalauti ištrinti visus apie Jūsų apsilankymą sukauptus duomenis; reikalauti Jums perduoti visus apie Jūsų apsilankymą sukauptus duomenis. Jas įgyvendinti galite kreipdamiesi į mus elektroniniu paštu info@jusunamas.lt arba atvykę į mūsų biurą esantį aukščiau nurodytu adresu.


Svetainės politikos taisyklės, patvirtintos 2018 m. gegužės 23 d. Lietuvos ir Vokietijos UAB JŪSŲ NAMAS direktoriaus įsakymu.