Mes garantuojame Jums aukščiausią gaminių kokybę už gerą kainą!

Kokybė

 

Didžiausią dėmesį mes skiriame kokybei.

             

Nuo 2001 m. esame Federalinės kokybės tarnybos nariai.

Kokybės garantija - pripažintų Vokietijos specialistų vykdoma gamybos kontrolė!

Įmonei suteikta teisė skydinių namų elementus žymėti medienos statybos kokybės ženklu RAL.

 

         

 Vokiški RAL sertifikatai - tai geriausios kokybės, kurią mes Jums ir siūlome, liudijimas.

 I Ką reiškia RAL?
Sutrumpinimas RAL reiškia 1925 m. įkurtą Imperijos tiekimo sąlygų komisiją. Šiandien RAL (kokybės užtikrinimo ir charakterizavimo institucija) - pripažinta organizacija, atsakinga už produktų ir pastatų patikimumą ir kokybę. RAL ne tik suteikia kokybės ženklus, bet ir kontroliuoja jų savininkus, kokybės tarnybas.
RAL reikalauja trijų kokybės kontrolės lygių:

* pirminio patikrinimo,
* patikrinimo, kurį gamintojas atlieka pats,
* nepriklausomos institucijos patikrinimo.

Visų trijų lygių patikrinimų turinys ir apimtys yra numatyti bei sureguliuoti kokybės ir kontrolės nurodymuose.
Suteikiant kokybės ženklą Vokietijoje siekiama produktų ir paslaugų kokybės gerinimo.
RAL užduotis - patarti visoms specialistų grupėms, suinteresuotoms kokybės ženklo įsigijimu, įvertinti kokybės ženklo teikiamus privalumus, turėti pripažintų kokybės ženklų duomenų bazę.

II BMF (Bundes-Gütegemeinschaft Montagebau und Fertighäuser e.V.)
Federalinė kokybės tarnyba - tai įregistruota kokybės tarnyba, priskirta medienos pramonei ir galinti suteikti RAL kokybės ženklą medienos statybos pramonės srityje. BMF suteikia šį ženklą gamintojams ir montažo įmonėms, sutinkančioms savanoriškai įgyvendinti kokybės ir kontrolės nurodymus ir atliekančioms atitinkamą kokybės kontrolę. BMF kontroliuoja kokybės standartų atitikimą ir tikslingą kokybės ženklo vartojimą.
BMF taip pat yra sertifikavimo ir kontrolės tarnyba, galinti suteikti šalies statybos nuostatus atitinkantį "Ü" ženklą ir statybos produktų įstatymo (CE - certificate Europe) ženklą. Į jos kompetenciją įeina ir iš abiejų pusių padengtų sienų, lubų, stogo elementų (medienos plokščių elementų), konstrukcijų, sutvirtintų vinimis, medinių karkasų sudedamųjų dalių, blokinių namų sudedamųjų dalių, produktų ir masyvios medienos kokybės įvertinimas.

III Medienos statybos kokybės ženklas
Medienos statybos kokybės garantija apima dvi dalis.
1 dalis, RAL-GZ 422/1, galioja karkasinių ir medinių namų gamyklose iš anksto pagamintai produkcijai ir jos ruošiniams. Jei šių produktų kontrolę atlieka pačios įmonės, be to, dar du kartus per metus kontrolę atlieka nepriklausoma kokybės kontrolės institucija.
2 dalis, RAL-GZ 422/2, užtikrina statinio kokybę statybos aikštelėje.
Kokybės ženklai suteikiami tik tada, jei kontrolė gamyklos ir jos statybos aikštelėse atliekama nuolatos ir ją atlieka pripažintos kontrolės tarnybos.
Kontroliuojamas pastato stabilumas, apsauga nuo drėgmės, priešgaisrinė apsauga, apsauga nuo triukšmo, stogo uždengimas, langų ir durų sumontavimas, fasadai.