Susipažinkite su gamybos procesu

Play Video
manufacture-1

Surenkamas skydinis namas

Skydinio namo elementai – lauko bei vidaus sienų, perdangos ir stogo elementus – gaminame uždarose gamyklos patalpose, todėl gamybos proceso, kokybės ir projekto įgyvendinimo terminų neįtakoja blogos oro sąlygos, neigiamas atmosferos poveikis ir sezoniškumas.

Vykdome pilną ir nuolatinę gamybos proceso kontrolę – nuo brėžinių iki pagaminto skydo geometrijos.

Vidutinio dydžio – apie 150 kv.m. skydino namo elementų gamybos procesas trunka apie 3 savaites. Skydinio namo elementus statybos aikštelėje sumontuosime per 3-5 dienas.

Atsižvelgsime į Jūsų norus ir poreikius

Skydų sudėtį, vienos ar dviejų kamerų konstrukcija, apšiltinimo sluoksnio storis, t.y. kokios šiluminės varžos bus sienų, perdangos ir stogo skydai, kokias medžiagas naudosime gamyboje, koks bus skydo užbaigtumas gamykloje – visuomet deriname su klientu.

Skydus galime gaminti iki 3 m aukščio ir iki 11 m ilgio.

pexels-vecislavas-popa-1643389
pexels-valiphotos-589802

Ekonomiška ir tvaru

Namo atitvarų mazgus suprojektuosime išvengiant šalčio tiltų ir užtikrinsime aukštą sandarumo lygį.

Apšiltintos ir sandarios pastato atitvaros išlaiko šilumą patalpose šaltuoju metų laiku. Naudojamos medžiagos pasižymi mažu CO2 kiekiu.

Gamyboje naudojame tik mažas lakių organinių junginių (pavyzdžiui, formaldehidai) emisijas turinčios sertifikuotas medžiagas, kurios užtikrina sveiką ir saugią aplinką Jūsų šeimai.

Skydinio namo elementų gamyba ir jų sumontavimo procesas trunka kelis kartus trumpiau, palyginti su įprasto namo projektavimu ir statybomis.

Kiek tai kainuoja?

Kaina priklauso nuo daugybės faktorių – projekto, energinės naudingumo klasės, pasirinkto konstruktyvo, gamyboje naudojamų medžiagų, skydų užbaigtumo ir pan. Todėl mes pagal Jūsų projektą ir pasirinktus konstruktyvinius sprendimus suskaičiuosime kainą individualiai.