Medinio karkaso skydiniai namai

info-1

Medis - vienas geriausių šilumos izoliatorių

Mes užtikriname, kad namo statybos procesas Jums nekels rūpesčių.

Medis yra viena iš seniausių pasaulyje statybinių medžiagų, teikęs ir tebeteikiantis daugeliui kartų šilumą ir jaukumą.

Medžio ilgaamžiškumą patvirtina Vokietijoje ypač populiarūs vadinamieji fachverkiniai namai.

Medinės sistemos statyba, kitaip dar vadinama medinio karkaso statyba, – tai didesnės ir naujesnės šimtmečių senumo fachverkinės technikos galimybės, suteikiančios aukščiausią gyvenimo komfortą ir laisvę rinktis pageidaujamą namo fasadą su visomis įmanomomis apipavidalinimo formomis (tinkas, medis, klinkeris ir t. t.).

Medienos statinės savybės yra ypatingos – jos lyginamos su plienu ir betonu. Dėl savo poringos struktūros ir mažo svorio medis yra gera šilumos izoliacinė medžiaga. Šilumos išsiplėtimas, lyginant su plienu ir betonu, yra toks mažas, kad jokios įtakos konstrukcijoms neturi.

Naturalios žaliavos, užtikrinančios komfortą

Medis – puiki statybinė medžiaga, užtikrinanti puikią gyvenimo kokybę. Tai natūrali, atsinaujinanti, nežalinga gamtai žaliava, kuri atspari karščiui, šalčiui ir korozijai.

Vienintelis veiksnys, kuris privalo būti kontroliuojamas- tai drėgmė. Todėl mes skydų gamybai naudojame tik džiovintą ir obliuotą medieną.

Skydinis namas pastatomas iš gamykloje pagamintų skydų.

Skydų sudėtis – vienos ar dviejų kamerų konstrukcija, kokio storio ir kokios šiluminės varžos bus sienų bei stogo skydai, kokias medžiagas naudosime gamyboje – visuomet deriname su klientu.

Skydinio namo gamybos proceso, kokybės ir įvykdymo terminų neįtakoja blogi orai – vėjas, šaltis ar lietus.

Vidutinio dydžio – apie 150 kv.m. namo gamybos procesas trunka apie 3 savaites. Sumontavimas ant pamatų nuo 2 iki 4 dienų.

pexels-huy-phan-2826787