Manfred Konnegen (Vokietija)

Buvau nustebintas ir sužavėtas Jūsų namas gaminių gera kokybe ir meistriškumu.

Prieš 12 metų mano dukra manęs paklausė, ar pastatysiu jai namą. Žinoma, – pasakiau, – bet tai darysiu ne aš, mes patikėsime šį darbą kitiems.
Kažkur buvau girdėjęs, kad iš Lietuvos atkeliauja tvarkingi, kokybiški produktai. Namai taip pat.
Visą savo profesinį gyvenimą buvau susijęs su statyba. Žinau, kad reklaminės brošiūros gali (ne privalo) meluoti, o aš, būdamas pensininkas, turėjau laiko ir laisvalaikio, todėl nusprendžiau asmeniškai nuvykti ir apžiūrėti Lietuvą. Taigi išvykau 14 dienų, prieš tai susitaręs dėl susitikimų su nemažai įmonių, kurias radau internete, ir apvažiavau visą Lietuvą.

Aplankiau maždaug 8 namų gamintojus, kad galėčiau pažinti įmones ir daugiau sužinoti apie gamybos procesus. Žinoma, aplankiau ne tik namų, bet ir langų, durų bei kitų gaminių gamintojus.

Iš esmės buvau nustebintas ir sužavėtas gera kokybe ir meistriškumu, kurią pamačiau Lietuvoje.
Namų gamintojai buvo labai skirtingi. Kokybės ir, svarbiausia, kainos prasme. Remdamasis savo konkrečia namo idėja ir jau parengtais planais, gana greitai gavau visų tiekėjų pasiūlymus.
Skirtumas svyravo nuo labai pigių iki beveik tokių pat brangių kaip Vokietijoje.

Kalbame apie medinius namus, statomus iš medinio karkaso skydinių elementų. Mane domina gamyba ne 08/15, tačiau pagal mano, kaip kliento pageidavimus.
Nusprendžiau pasirinkti įmonę „Jūsų Namas“, kuri buvo viršutiniame trejetuke pagal kainų diapazoną.
Tačiau, palyginti su Vokietijos gamintojais, gerokai pigiau. Tai buvo 2012-2013 m., o mano dukros namas buvo pastatytas per metus. Jūsų Namas komanda buvo labai paslaugi ir bendradarbiaujanti visose srityse. Pavyzdžiui, langus ir duris pirkau irgi Lietuvoje. Ir be jokių problemų Jūsų namas jau sumontavo juos savo gamykloje, į pagamintus elementus.
Būtų per daug išvardyti visus privalumus, kuriuos įžvelgiau dirbdamas su „Jūsų Namas”. Techniškai nepriekaištinga pagal Vokietijos RAL kokybės ženklo principus ir surinkimo kokybės gaires. Visi mano, kaip kliento, pageidavimai buvo patenkinti iki smulkmenų.

Tai nebuvo tipinis/standartinis namas iš katalogo. Prieš pradedant gamybą gavome išsamius mazgų, detalių ir aukštų planus. Kiekvienas pageidavimas ir kiekvienas pakeitimas buvo įvykdytas be jokių nusiskundimų. Iki pat sumontavimo, kurį atliko Vokietijos įmonė, partnerė dirbanti Kelno / Bonos regione.
Net ir šiandien, praėjus 10 metų nuo statybos pabaigos, nėra nė vieno skundo.

2014 m. nusprendžiau pats sau statytis namą ir buvo visiškai aišku, kad rinksiuosi „Jūsų namas“.
Neieškojau kitų pasiūlymų, išsiaiškinau detales Lietuvoje, ir „Jūsų namas” su jiems būdingu tikslumu ir kokybe, pagamino mano namo elementus, kuriuos jų darbuotojai pastatė prieš 2015 m. Velykas Šiaurės Vokietijoje.

Dėl tinkamos ir geros stogo bei sienų izoliacijos mūsų išlaidos už dujas šildymui ir karštam vandeniui per metus sudaro tik apie 400 eurų. Pastatui, kurio patalpų tūris viršija 700 m3. Gerai, papildomai padeda židinio krosnelė. JŪSŲ NAMAS laikosi savo pažadų.
Punktualus, patikimas, labai profesionalus, naudingas ir geros kokybės. Apskritai, abu mano užsakyti namai buvo pagaminti, pristatyti ir sumontuoti taip, kad mane džiugino. Aš tai daryčiau dar kartą.
Kadangi karts nuo karto tenka turėti reikalų su Lietuvos įmonėmis (ne su namų statyba), „Jūsų namas” darbuotojai man visada suteikia gerą pagalbą ir paramą.

Tai apibūdina ir bendradarbiavimą su kompanija Jūsų namas ir jos komanda: asmeniškas dėmesys, artumas, žmogiškumas (ką dažnai patyriau Lietuvoje…).